Koszyk


Валюта магазина


Współpracujemy


Pn-Sb.

10:00 do 19:00.

+38 050 618 61 13

platochki@inbox.ru

Szale | Sklep szale Platochek

Платки Chusty to dodatek cieszący się wielką popularnością od dawnych czasów. Damskie chusty z wełny lub akrylu pozwolą Ci stworzyć oryginalną stylizację, podkreślić indywidualność. Chusta jest dodatkiem, pełniącym nie tylko dekoracyjną, lecz także sakralną funkcję. Więc nie przypadkowo we współczesnych trendach mody niepowtarzalne i piękne chusty są wykorzystywane dla nadania wytwornego charakteru damskim stylizacjom.

Istnieje dużo rodzajów chust. W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór chust wełnianych, akrylowych, chust z nietuzinkowym obszyciem, chust na głowę i na szyję na każdy gust. Przedstawione na naszej stronie internetowej damskie chusty, wykonane z różnego rodzaju tkanin o różnej fakturze, łączą w sobie rozmaity designe, jaskrawe kolory, awangardę i klasykę. Obszerny katalog chust w każdym stylu - zaczynając od surowej klasyki i kończąc najnowszymi trendami mody. Każda z nich zapewni kobiecie wyjątkowy wygląd i podkreśli jej indywidualny styl.

W naszym sklepie internetowym każda kobieta może dobrać i kupić chustę według swoich upodobań. Sprzedajemy wyłącznie produkty wysokiej jakości z tkanin japońskich, z producentami których współpracujemy od wielu lat. Przedstawione w naszej ofercie chusty odpowiadają europejskim standardom i najnowszym trendom mody. One dodadzą nutę elegancji każdej stylizacji.

Na czym polega nasza przewaga nad konkurencją?

  • Chusty wysokiej jakości z Japonii: wełniane, akrylowe, z frędzlami lub bez frędzli
  • Piękne i stylowe chusty w dostępnej cenie
  • W katalogu towarów są przedstawione tylko własne zdjęcia chust
  • Sklep internetowy jest regularnie aktualizowany, o czym świadczy stała dostępność pozycji towarowych

Oferujemy także hurtową sprzedaż chust. U nas można kupić, zarówno małe, jak i duże partie damskich chust w korzystnej cenie. Dla stałych klientów mamy elastyczny system zniżek.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego wszystkich przedstawicielek płci pięknej, a także przedsiębiorców i przedstawicieli różnych przedsiębiorstw i firm. U nas możecie Państwo kupić świetne dodatki o korzystnym stosunku jakość/cena. Gwarantujemy sprzedaż chust wysokiej jakości w korzystnej cenie!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonu, zamieszczonymi na stronie internetowej, od 10:00 do 19:00. Życzymy przyjemnych zakupów!